Artist's interpretation of article headline

Metoda Mello jest wyborem dla Ciebie!

Nie ma znaczenia język, z Metodą Mello odkryjesz jak łatwą może stać się nauka języka.

Dowiedz się więcej
Artist's interpretation of article headline

Project Two

The Method has been modified to make it easier and use all over the world. Many systems for learning a language promise more than they deliver. But the claims of the Mello Method can be substantiated, just by watching our successfull pupils..

Read More
Artist's interpretation of article headline

Project Three

This new version has retained the same grammatical and language content that has made this the most widely sold course on the language market. Eight levels are available to lead you to mastery of English, Spanish, Italian and french.

Read More
Artist's interpretation of article headline

Project Four

Mello Method for children programmes are based on a child's natural ability to absorb spoken language through repetitive hearing and positive reinforcement.

Read More

Metoda Mello Online stanowi rewolucję uczenia się gdziekolwiek jesteś!

image

Metoda Mello Online stanowi rewolucję uczenia się gdziekolwiek jesteś!

Z Metodą Mello Online możesz wybrać kiedy chcesz przystąpić do nauki oraz gdzie chcesz przebywać w trakcie lekcji, innymi słowy możesz uczyć się nowego języka w domu, w biurze, w samochodzie, czy gdziekolwiek zechcesz. Wszystko, co potrzebne do lekcji Online stanowi komputer, iPad, iPhone lub inne urządzenie ze Skype'm oraz szerokopasmowym połączeniem internetowym, kamera internetowa wraz z zestawem słuchawkowym oraz rzecz jasna darmowe konto Skype i odpowiednie drukowane podręczniki Metody Mello. Dzięki naszej Metodzie w przeciągu kilku miesięcy i prawie bez wysiłku NAUCZYSZ się dowolnego języka. Możesz wziąć udział w bezpłatnej rozmowie już teraz, przejdź do Kontakt i poproś o dodatkowe informacje.

Wypróbuj już dziś bezpłatną lekcję próbną bez żadnego ryzyka, aby zobaczyć, w jaki sposób pracownicy i nauczyciele Metody Mello mogą Ci pomóc.

Wypróbuj już dziś bezpłatną lekcję próbną bez żadnego ryzyka, aby zobaczyć, w jaki sposób pracownicy i nauczyciele Metody Mello mogą Ci pomóc.

Pragniemy, abyś zdobył pewność, że szkoła online Metody Mello jest właściwym wyborem dla Ciebie. Prosimy o wypełnienie jedynie poniższego formularza, a jeden z naszych profesjonalnych koordynatorów klas nawiąże kontakt w przeciągu 1 dnia roboczego w celu zorganizowania Twojej pierwszej darmowej lekcji.

Zarówno personel administracyjny jak i akademicki szkoły językowej online Metody Mello chętnie odpowie na wszelkie zapytania odnośnie nauki jakiegokolwiek z języków, które oferujemy. Prosimy o nie wahanie się i skontaktowanie się z Nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag. Czekamy na Państwa wiadomości

rgZarejestruj się
- Najpierw należy zarejestrować się na naszej stronie.

- Następnie trzeba wykupić środki do uzyskania dostępu do lekcji. Miej na uwadze, że możesz zaoszczędzić pieniądze kupując pakiety ze zniżką.

Rezerwując lekcję potrącimy stosowną opłatę z konta. Stan swojego konta możesz sprawdzić w dowolnym momencie, aby zobaczyć, ile środków przeznaczonych na lekcje pozostało do dyspozycji.

- Dokonać rezerwacji można na dwa sposoby: wybrać nauczyciela i sprawdzić kiedy jest dostępny lub wybrać preferowane przedziały czasowe, a my pokażemy ci listę dostępnych nauczycieli.

htRozpocznij

- Najpierw dokonaj rezerwacji, a my wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem

- Sprawdź zawczasu prędkość swojego połączenia internetowego. Upewnij się, że posiadasz przynajmniej 3Mb/s szybkości pobierania i 0,9 Mb/s wysyłania.

- W momencie lekcji należy oczekiwać w gotowości, aż skontaktuje się z Tobą przez Skype’a nauczyciel. Jeśli uczyłeś się wcześniej z Metodą Mello, prosimy by mieć przy sobie podręcznik, jeśli jednak jest to Twój pierwszy raz, należy zakupić drukowany podręcznik w naszym sklepie internetowym i czekać na doręczenie podręczników i płyt do Twojego miejsca zamieszkania lub skorzystać z Metody Mello w wersji online.

- Twoja pierwsza lekcja z Metodą Mello Online rozpocznie się od Sprawdzenia Poziomu, w celu dowiedzenia się, który etap metody Mello jest właściwy dla Ciebie. Będziesz miał wtedy możliwość zakupu odpowiedniego podręcznika. Ale niech Cię to nie martwi, gdyż dla pierwszych dwóch lub trzech lekcji podręcznik nie jest wymagany.

image

Zasady sukcesu

Zasady oparte są na teorii audiofonologii oraz na naszych własnych obserwacjach uczniów, stosując tego rodzaju metodę. Przez okres ponad 15 lat Jimmy Mello opracował i udoskonalił unikalną metodę nauczania języków. Daje ona zaskakujące rezultaty w wyjątkowo krótkim czasie.Z Programami Nauczania Metody Mello nauczysz się faktycznie mówić, a nie tylko odmieniania czasowników i zapamiętywania słów. Nasze interaktywne lekcje szybko i łatwo dadzą Ci realne umiejętności konwersacji w nowych językach, gdziekolwiek i kiedykolwiek będą wymagane i to niemal bez pisemnych ćwiczeń, a jedynie poprzez ustne powtarzanie.

 

Unikalna metodologia język
Metoda Mello jest jednym z pierwszych na świecie usług szkoły języka online. Mello Metoda rozpoczął swoje życie w roku 1995. Przez lata widzieliśmy sukces, że prawdziwe doświadczenie zanurzenia język miał w odniesieniu do nauki języka obcego, nasza metoda jest w 100% koncentruje się na rozmowie, co oznacza, że podczas naszych zajęć można uzyskać doskonałe środowisko języka. Wielu z naszych studentów to skomentować, jak uczył się języka w domu, we własnym kraju za rok, ale po miesiącu zanurzeniu Mello Metoda dowiedzieli więcej niż tych lat łącznie. Zapewniamy to pełne zanurzenie w trybie online, dzięki czemu można zabrać go do domu z tobą.
Spróbuj bez ryzyka bezpłatną lekcję próbną już dziś, aby zobaczyć, jak personel Metoda Mello może pomóc, jeśli masz szczęście, możesz nawet wziąć lekcję z Jimmym Mello, twórca metody Mello.

Poznaj kilka darmowych próbek metodą Mello ®:

bo01

 

Podręczniki i materiały dla całego świata

Szkoły, nauczyciele i uczniowie mają teraz możliwość zakupu drukowanych podręczników Metody Mello® do celów nauczania lub nauki. Pan Mello wprowadził Metodę Mello na światowy rynek, by czerpali z niej korzyści uczniowie i wszyscy ci, którzy są związani z nim i jego metodą.
Produkty można zakupić za pośrednictwem linka kontaktowego (jeśli jesteś licencjonowanym nauczycielem lub przedstawicielem szkoły)

123

Dołącz do nas, a nie pożałujesz decyzji dołączenia do wysoko dochodowej działalności.

Chciałbyś posiadać i prowadzić własną szkołę Metody Mello? 
Jeśli tak, rozważ dołączenie do naszej organizacji, co umożliwi czerpanie korzyści z bycia jej członkiem. Koszty tego są niewielkie, zaś korzyści BĘDĄ ogromne! Nie jest wymagane by być rodzimym użytkownikiem języka angielskiego, czy znać się na nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego lub jakiegokolwiek innego. Pomożemy Ci w każdy sposób, byś mógł z powodzeniem prowadzić dochodową Szkołę językową. Światowy rynek ze swoją młodą populacją jest ogromny, tak więc popyt na nauczanie języka angielskiego jest gwarantowany na wiele lat. Kurs jest w pełni elastyczny, co oznacza, że można bez przeszkód przyjmować nowych studentów każdego tygodnia.