Artist's interpretation of article headline

Licencja na Metodę Mello

Z licencją na Metodę Mello, będziesz miał wyłączność i elastyczność opracowania systemu uczenia w swoim segmencie rynkowym, w połączeniu z kompletnym wsparciem biznesowym i marketingowym.

Dowiedz się więcej
Artist's interpretation of article headline

Project Two

The Method has been modified to make it easier and use all over the world. Many systems for learning a language promise more than they deliver. But the claims of the Mello Method can be substantiated, just by watching our successfull pupils..

Read More
Artist's interpretation of article headline

Project Three

This new version has retained the same grammatical and language content that has made this the most widely sold course on the language market. Eight levels are available to lead you to mastery of English, Spanish, Italian and french.

Read More
Artist's interpretation of article headline

Project Four

Mello Method for children programmes are based on a child's natural ability to absorb spoken language through repetitive hearing and positive reinforcement.

Read More

Metoda Mello to Rewolucja w nauce

Metoda Mello® to unikatowy system nauki

b

Oparta na jedynym w swoim rodzaju systemie nauki opracowanego przez światowej sławy eksperta w dziedzinie nauki języków obcych, Jimmy L. Mello, Metoda Mello odzwierciedla najnowszą wiedzę w zakresie nauki języków i stanowi jeden z najbardziej skutecznych programów do nauczania języków dostępnych obecnie. Jimmy Mello przedstawia język w prostej, lecz eleganckiej formie, która odzwierciedla sposób w jaki język jest używany. Osiąga on ten cel poprzez prowadzenie Cię przez starannie zaplanowane zestawy ćwiczeń, które budują Twoją wiedzę o języku niemalże nieświadomie, po prostu poprzez powtarzanie za nim każdego słowa. Będziesz w stanie przyswoić struktury językowe niemal bez wysiłku, jak również stosować je w sposób naturalny od samego początku, już od pierwszej lekcji będziesz jasno rozumiany w nowym języku. Metoda ta na przestrzeni ostatnich osiemnastu lat zrewolucjonizowała cały proces nauki języków, a zwłaszcza języka angielskiego. Obecnie Jimmy L. Mello mieszka w Brazylii, gdzie nadal uczy języka angielskiego, jak również hiszpańskiego, włoskiego i portugalskiego z użyciem swojej metody.

Co jest takiego niezwykłego w Metodzie Mello? Pod tym oto linkiem uzyskasz odpowiedzi.

Metoda Mello® jest w 100% skupiona na rozmowie oraz daje 100% gwarancję skuteczności

Najlepszy kurs języka angielskiego na świecie stał się jeszcze lepszy! Jimmy Mello, biegle władający kilkoma językami nauczyciel języków obcych wykwalifikowany w różnych metodach nauczania, opracował kompletny kurs, który naprawdę działa. Ta nowa wersja zachowała ten sam gramatyczny i językowy materiał, dzięki któremu stał się on najczęściej sprzedawanym na rynku kursem językowym. Dostępnych jest osiem poziomów, które doprowadzą do płynnego opanowania języka angielskiego (ESL), hiszpańskiego i włoskiego. Po ukończeniu będziesz w stanie rozumieć język mówiony i pisany, jak również pozwoli Ci aktywnie angażować się w rozmowy z bogatym słownictwem kilku tysięcy słów.

Metoda została zmodyfikowana i dostosowana tak, by miała zastosowanie dla szerszego grona odbiorców oraz by była czytelniejsza i łatwiejsza w korzystaniu na całym świecie. Wiele systemów do nauki obiecuje więcej, niż jest w stanie dostarczyć. Jednakże twierdzenia Metody Mello są w pełni umotywowane, wystarczy tylko spojrzeć na sukcesy uczniów.
Metoda ta jest znana jako kierowane naśladowanie lub rozmowa kierowana. Może nie wydawać się to niczym nowym, lecz w rzeczywistości jest. Program ten łączy w sobie elementy metody „bezpośredniej”, „słuchowo-językowej”, „komunikacyjnej”, „naturalnego przyswajania” oraz „gramatyczno-tłumaczeniowej”. Jego celem jest nauczenie uczniów mówić lekko, płynnie, z jak najmniejszym akcentem oraz robić to bez świadomego wysiłku, tak jak to ma miejsce w przypadku języka ojczystego. Metoda ta to szczegółowo zorganizowany, podzielony na etapy program nauczania. Nauczyciel zadaje uczniom szereg pytań, na które muszą oni odpowiedzieć.
Istnieją dwa bardzo istotne aspekty tej metody. Pierwszym jest nauka stosunkowo małego materiału tak dobrze, że jego stosowanie nie wymaga prawie żadnego wysiłku - jest to tzw. „przeuczenie się” (overlearning). Jeśli uczeń będzie całkowicie przyswajał każdy dialog i ćwiczenie w trakcie programu, osiąganie szybkich postępów w nauce języka jest prawie pewne.
Drugim aspektem jest nauka, jak w sposób autentyczny manipulować dźwiękami, sekwencjami i wzorcami danego języka. Istotną kwestią tutaj jest rzeczywistość zarówno modelu jak i imitacji. Model (zarówno nauczyciel jak i nagranie) musi zaprezentować język faktycznie używany w rzeczywistych rozmowach, zaś uczeń ma za zadanie stworzyć (z pomocą nauczyciela) dokładną imitację.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić, że tekst ten jest wolny od błędów lub naruszeń praw autorskich. Ponadto, strony te odzwierciedlają jedynie nasze własne opinie na temat nauki języków obcych, ograniczone przez nasze doświadczenia i wiedzę. Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku, gdy coś wydaje się nie takie, jak powinno i należy je skorygować.

Poznaj kilka darmowych próbek metodą Mello ®:

bo01