Artist's interpretation of article headline

Licencja na Metodę Mello

Z licencją na Metodę Mello, będziesz miał wyłączność i elastyczność opracowania systemu uczenia w swoim segmencie rynkowym, w połączeniu z kompletnym wsparciem biznesowym i marketingowym.

Dowiedz się więcej
Artist's interpretation of article headline

Project Two

The Method has been modified to make it easier and use all over the world. Many systems for learning a language promise more than they deliver. But the claims of the Mello Method can be substantiated, just by watching our successfull pupils..

Read More
Artist's interpretation of article headline

Project Three

This new version has retained the same grammatical and language content that has made this the most widely sold course on the language market. Eight levels are available to lead you to mastery of English, Spanish, Italian and french.

Read More
Artist's interpretation of article headline

Project Four

Mello Method for children programmes are based on a child's natural ability to absorb spoken language through repetitive hearing and positive reinforcement.

Read More

Metoda Mello jest Revolution Learning

Zalety licencjonowania

 

Dołącz do nas, a nie pożałujesz decyzji dołączenia do wysoko dochodowej działalności.

Chciałbyś posiadać i prowadzić własną szkołę Metody Mello? 
Jeśli tak, rozważ dołączenie do naszej organizacji, co umożliwi czerpanie korzyści z bycia jej członkiem. Koszty tego są niewielkie, zaś korzyści BĘDĄ ogromne! Nie jest wymagane by być rodzimym użytkownikiem języka angielskiego, czy znać się na nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego lub jakiegokolwiek innego. Pomożemy Ci w każdy sposób, byś mógł z powodzeniem prowadzić dochodową Szkołę językową. Światowy rynek ze swoją młodą populacją jest ogromny, tak więc popyt na nauczanie języka angielskiego jest gwarantowany na wiele lat. Kurs jest w pełni elastyczny, co oznacza, że można bez przeszkód przyjmować nowych studentów każdego tygodnia.

Korzyści marketingowe:

 • Najwyższa jakość kształcenia:  Dążenie do poprawy jakości życia ludzi na całym świecie poprzez przyłączenie się do marketingowej rewolucji w edukacji językowej, która ogarnia świat;
 • Minimalne ryzyko: Our licesing isguided by experienced business people with a vested interest in your success;
 • Rozpoznawalność: Metoda Mello jak i sam Jimmy Mello są uznanymi i szanowanymi na arenie międzynarodowej markami, co daje Ci silną pozycję na rynku dzięki rozpoznawalności;
 • Profesjonalne szkolenie: Nasze intensywne kursy szkoleniowe dostarczą Ci specjalistycznej wiedzy o najwyższym poziomie organizacyjnym, administracyjnym i pedagogicznym.

Korzyści biznesowe::

 • Pomoc przy rozpoczynaniu: Oferujemy szeroki zakres spersonalizowanych usług w zakresie zarządzania i pomocy by zapewnić, że nie zmarnujesz swoich zasobów popełniając błędy na początkującym etapie;
 • Biznesplany: Pomożemy w definiowaniu celów marketingowych i inwestycyjnych oraz będziemy Ci służyć bieżącą poradą by zagwarantować, że osiągniesz pożądane przez siebie cele;
 • Pomoc przy zarządzaniu: Nasza dynamiczna sieć wsparcia pozwala uzyskać potrzebną Ci pomoc w zarządzaniu kiedykolwiek będziesz jej potrzebował, przez czat, faks lub skype;
 • Pomoc w promocji: Za pośrednictwem naszego funduszu wspólnej reklamy, oferujemy profesjonalną pomoc promocyjną dla wszystkich Twoich potrzeb marketingowych i reklamowych.
 • W jaki sposób mogę stworzyć licencjonowaną szkołę językową?
  Jeśli reprezentujesz szkołę językową lub jesteś niezależnym nauczycielem, wystarczy skontaktować się z nami, a my poprowadzimy Cię przez cały proces aplikacyjny. Proces ten zasadniczo składa się ze wstępnego audytu, szkolenia i nauki. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz otworzyć szkołę metody Mello, możemy dostarczy Ci pełen startowy pakiet fachowej wiedzy na temat udanego biznesu.Aby otrzymać więcej informacji o naszej gotowej do użytku możliwości biznesowej, prosimy kliknąć na Kontakt.

 

 

Podręczniki i materiały dla całego świata

Szkoły, nauczyciele i uczniowie mają teraz możliwość zakupu drukowanych podręczników Metody Mello® do celów nauczania lub nauki. Pan Mello wprowadził Metodę Mello na światowy rynek, by czerpali z niej korzyści uczniowie i wszyscy ci, którzy są związani z nim i jego metodą.
Produkty można zakupić za pośrednictwem linka kontaktowego (jeśli jesteś licencjonowanym nauczycielem lub przedstawicielem szkoły)