Artist's interpretation of article headline

Metoda Mello jest wyborem dla Ciebie!

Nie ma znaczenia język, z Metodą Mello odkryjesz jak łatwą może stać się nauka języka.

Dowiedz się więcej
Artist's interpretation of article headline

Project Two

The Method has been modified to make it easier and use all over the world. Many systems for learning a language promise more than they deliver. But the claims of the Mello Method can be substantiated, just by watching our successfull pupils..

Read More
Artist's interpretation of article headline

Project Three

This new version has retained the same grammatical and language content that has made this the most widely sold course on the language market. Eight levels are available to lead you to mastery of English, Spanish, Italian and french.

Read More
Artist's interpretation of article headline

Project Four

Mello Method for children programmes are based on a child's natural ability to absorb spoken language through repetitive hearing and positive reinforcement.

Read More

Metoda Mello jest Revolution Learning

image

Język angielski (ESL, EFL), Metoda Mello TOEIC® , Swobodna Konwersacja, Język hiszpański, francuski, włoski i portugalski brazylijski. Metoda Mello posiada szkoły i nauczycieli na całym świecie! Z Metodą Mello odkryjesz jak łatwą może stać się nauka języka.

 

 

Spośród osób, które ukończyły naukę z Metodą Mello:

92% odczuło lepsze postrzeganie języka
88% osiągnęło lepsze zrozumienie języka
85% osiągnęło bardziej ekspresyjną intonację
86% lepiej wychwytuje dźwięki języka obcego
77% miało lepsze wyczucie rytmu języka
95% potrafiło mówić płynnie w innym języku
Innymi słowy, Metoda Mello jest skuteczna!
W świecie spragnionym zmiany, System Nauczania oparty na Metodzie Mello oferuje rozwiązanie, swoistą Rewolucję Nauczania, dowiedz się więcej o prostych narzędziach mających moc nauczenia Cię obcego języka.

Metoda Mello® to NIE to samo co Metoda Callana® i nie jest powiązana z CMO.

Mello Method® Prezentacja wideo

Zasady oparte są na teorii audiofonologii oraz na naszych własnych obserwacjach uczniów, stosując tego rodzaju metodę. Przez okres ponad 15 lat Jimmy Mello opracował i udoskonalił unikalną metodę nauczania języków. Daje ona zaskakujące rezultaty w wyjątkowo krótkim czasie.Z Programami Nauczania Metody Mello nauczysz się faktycznie mówić, a nie tylko odmieniania czasowników i zapamiętywania słów. Nasze interaktywne lekcje szybko i łatwo dadzą Ci realne umiejętności konwersacji w nowych językach, gdziekolwiek i kiedykolwiek będą wymagane i to niemal bez pisemnych ćwiczeń, a jedynie poprzez ustne powtarzanie.

Poznaj kilka darmowych próbek metodą Mello ®:

bo01

 

Podręczniki i materiały dla całego świata

Szkoły, nauczyciele i uczniowie mają teraz możliwość zakupu drukowanych podręczników Metody Mello® do celów nauczania lub nauki. Pan Mello wprowadził Metodę Mello na światowy rynek, by czerpali z niej korzyści uczniowie i wszyscy ci, którzy są związani z nim i jego metodą.
Produkty można zakupić za pośrednictwem linka kontaktowego (jeśli jesteś licencjonowanym nauczycielem lub przedstawicielem szkoły)

123

imagem

JDołącz do nas, a nie pożałujesz decyzji dołączenia do wysoko dochodowej działalności.

Chciałbyś posiadać i prowadzić własną szkołę Metody Mello?
Jeśli tak, rozważ dołączenie do naszej organizacji, co umożliwi czerpanie korzyści z bycia jej członkiem. Koszty tego są niewielkie, zaś korzyści BĘDĄ ogromne! Nie jest wymagane by być rodzimym użytkownikiem języka angielskiego, czy znać się na nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego lub jakiegokolwiek innego. Pomożemy Ci w każdy sposób, byś mógł z powodzeniem prowadzić dochodową Szkołę językową. Światowy rynek ze swoją młodą populacją jest ogromny, tak więc popyt na nauczanie języka angielskiego jest gwarantowany na wiele lat. Kurs jest w pełni elastyczny, co oznacza, że ​​można bez przeszkód przyjmować nowych studentów każdego tygodnia. Tak więc po zakończeniu pierwszego modułu, który nazywamy "Big Ben Book" uczeń może poruszać się swobodnie, co oznacza, że organizowanie nowych grup jest bardzo proste, gdyż nie ma znaczenia poziom zaawansowania, jeśli tylko ukończył on/ona pierwszy moduł. Kurs został zorganizowany tak, aby znaleźć i wypełnić wszelkie luki na wszystkich poziomach. Jest to bez wątpienia kurs unikalny, nic innego na rynku nie oferuje takiej jakości i rzeczywistej elastyczności. Przeczytaj nasze Najczęściej zadawane pytania (FAQ), aby dowiedzieć się więcej na czym polega wspomniana elastyczność.

Jeśli chciałbyś byśmy pomogli Ci w otworzeniu szkoły uczącej Metodą Mello w jakiejkolwiek części świata, np. w Azji, obu Amerykach, Europie lub gdziekolwiek indziej, wszystko to jest jak najbardziej możliwe. Skontaktuj się z nami, a my ze swojej strony zobaczymy co danej chwili możemy dla Ciebie uczynić.